Mailing - masowa wysyłka e-mail

Usługa mailingu masowego to prosty i tani sposób na poinformowanie dużej ilości osób o zmianach, nowościach lub ofercie promocyjnej. Komunikacja wygląda profesjonalnie i pozwala na użycie bardziej wyszukanego formatowania niż podczas ręcznej wysyłki np. z programu Outlook.

Posiadamy własny system mailingowy do realizacji masowych wysyłek wiadomości e-mail (do dużej ilości odbiorców). Wysyłamy zarówno gotowe layouty, jak i tworzymy własne projekty.


Usługi dodatkowe

Przed wysyłką przeprowadzamy deduplikację adresów e-mail oraz szereg testów w najpopularniejszych usługach type webmail. W treści wiadomości możliwe jest zawarcie niewidocznej grafiki w celu zliczania ilości wyświetleń wiadomości. Możliwe jest też zliczanie kliknięć na odnośniki.


Bezpieczeństwo

Każda z wiadomości jest adresowana i wysyłana pojedynczo. Odbierający jest jedynym adresatem wiadomości. System mailingowy nie dopuści do omyłkowej wysyłki więcej niż jednej wiadomości na jeden adres.

Częstą wpadką wielu firm jest omyłkowe wysłanie pełnej bazy adresowej widocznej w polu Do: lub DW. Poza negatywnym wpływem na wizerunek, może wiązać się to także z nieprzyjemnymi konsekwencjami natury prawnej. Ujawnione w ten sposób adresy często zostają wykorzystane do wysyłki niechcianej korespondencji, pomimo że osoba postronna nigdy nie otrzymała zgody na przesyłanie takich informacji. W systemie mailingowym Microservice, dzięki adresowaniu pojedynczemu, nie istnieje ryzyko ujawnienia bazy adresowej, a adresy użytkowników są bezpieczne.