Systemy CMS dla stron WWW

Wdrożenia CMS

Informacje na stronach internetowych są nam przydatne pod warunkiem, że są prawdziwe czy może raczej - aktualne, a żeby takie właśnie były, trzeba o to zadbać. Posiadając stronę WWW musimy mieć świadomość tego, że informacje na niej zawarte, raz wpisane, trzeba wraz ze zmianami oferty - po prostu zaktualizować. Można to zlecić nam, z wielką chęcią się tym zajmiemy, jednak w przypadku kiedy zmiany są stosunkowo częste, najlepszym rozwiązaniem staje się CMS (Content Management System - System Zarządzania Treścią).

Dzięki CMS treść może być pod stałą kontrolą. Uaktualnianie informacji czy też jej całkowita zmiana nie stanowi już żadnego problemu i może być wprowadzona w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, bez udziału osób trzecich i zbędnego czekania na zrealizowanie zamówienia. Obsługa naszej aplikacji jest tak banalnie prosta, że zmianą treści na stronie internetowej może się zajmować nawet osoba, której doświadczenie z pracą przy komputerze nie wykracza poza podstawy jego użytkowania.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Od zbadania potrzeb klienta, analizy rynku poprzez planowanie, projektowanie, aż po stworzenie i wdrożenie ostatecznego produktu. Staramy się, aby ostateczny projekt był możliwie jak najlepszy, a klient otrzymał coś więcej niż to czego oczekiwał.

Nasze rozwiązania oparte są o nieustannie rozwijany, autorski system zarządzania treścią - ParticleCMS. W porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań, nasze oprogramowanie charakteryzuje się lekkością, szybkością oraz wysoką uniwersalnością kodu. Nowe funkcjonalności wprowadza się bardzo łatwo i szybko. CMS pisany jest z myślą o minimalizacji możliwych do popełnienia błędów i ułatwia diagnostykę pisanego kodu.

W aplikacjach wykorzystujemy dynamiczne rozwiązania AJAX, z użyciem jQuery (dawniej: Prototype). Posiadamy system monitorowania błędów w naszym oprogramowaniu, więc o większości ewentualnych problemów dowiadujemy się jeszcze zanim poinformuje nas Klient. Diagnostyką objęta jest zarówno warstwa JavaScript, jak i serwerowa. Realizowane projekty implementują także bieżące rozwiązania z zakresu SEO.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami stron WWW oraz oprogramowaniem.