Obsługa stron WWW

Obsługa serwisów WWW i aplikacje online

W naszym życiu istnieje wiele dróg które na co dzień przebywamy w poszukiwaniu informacji. W każdej dziedzinie nauki słowo informacja ma różną definicje. Jednak wszystkie te stwierdzenia łączy jedna wspólna cecha. Jest to najlepiej sprzedający się towar na całym świecie. Jego przekazywanie odbywa się na różne sposoby. Jednym z nich jest globalna sieć Internet.

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest jednym z podstawowych narzędzi przekazywania informacji i prowadzenia biznesu. Projektowanie, a następnie budowa strony internetowej jest złożonym procesem który wymaga dobrej współpracy pomiędzy Klientem i wykonawcą na wszystkich etapach realizacji powierzonego projektu.
 

Skorzystaj z pomocy ekspertów

Od początku istnienia Microservice, szczególną uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług. Projektując strony internetowe dbamy nie tylko o efekt wizualny, ale także o jakość, szybkość i stabilność ich działania.
Prowadzimy prace projektowe i wdrożeniowe z zakresu tworzenia nowych oraz modyfikacji istniejących stron WWW. Świadczymy wsparcie techniczne z zakresu utrzymania i eksploatacji serwisu internetowego.
 

Poprawimy Twoją stronę internetową

Sprawdzimy i zarekomendujemy zmiany na stronie WWW. Z przyjemnością znajdziemy i naprawimy kwestie negatywnie wpływające na wizerunek Twojej marki, jeżeli wcześniej skorzystałeś z usług osoby prywatnej lub firmy oferującej tanią realizację strony internetowej. Posiadamy wewnętrzne procedury kontroli jakości i ściśle przestrzegamy zasad, w przeciwieństwie do osób które tworzą strony internetowe masowo, bez szacunku dla Twojego wizerunku.
Wysoka jakość treści i kodu to kwestia istotna dla wyszukiwarek internetowych. Najpopularniejszy Google sprawdza setki różnych parametrów witryny, aby określić jej miejsce w wynikach wyszukiwania.
 

Modyfikujemy strony internetowe na zlecenie Klienta

Wdrażamy zarówno nowe layouty podstron jak i całkowite przebudowy serwisów internetowych. Skorygujemy błędy w otrzymanej treści a także zwrócimy uwagę, jeżeli dostarczone elementy (np. grafika, pliki PDF lub Flash) będą zbyt niskiej jakości. Częstym problemem są pojedyncze "literówki" lub zbyt silna kompresja JPEG.
Z pełną świadomością posługujemy się bieżącymi technologiami takimi jak HTML5, CSS3 i jQuery. Nasze wdrożenia są lekkie i korzystają z funkcji najnowszych przeglądarek internetowych.
Dzięki aktualizacjom, strona zachęca Klientów do częstego powrotu, co pośrednio przekłada się także na pozycję w wyszukiwarkach internetowych.
 

Dedykowany system zleceń

Zlecenia przyjmujemy poprzez własny system zleceń oraz drogą e-mail. Dzięki centralnemu miejscu przechowywania zleceń, nasz Klient korzysta z takich zalet jak: Dokonujemy drobnych zmian, jak i wdrażamy nowe layouty podstron oraz całkowite przebudowy serwisów internetowych. Skorygujemy błędy w otrzymanej treści a także zwrócimy uwagę, jeżeli dostarczone elementy (np. grafika, pliki PDF lub Flash) będą zbyt niskiej jakości. Częstym problemem moga być na przykład pojedyncze "literówki" lub zbyt silna kompresja JPEG.
Z pełną świadomością posługujemy się bieżącymi technologiami takimi jak HTML5, CSS3 i jQuery. Nasze wdrożenia są lekkie i korzystają z funkcji najnowszych przeglądarek internetowych.

Dzięki aktualizacjom, strona zachęca Klientów do częstego powrotu, co pośrednio przekłada się także na pozycję w wyszukiwarkach internetowych.
 

Szybka realizacja

Domyślny czas realizacji drobnych zleceń wynosi maksymalnie 24h. Możliwe jest skrócenie tego czasu po ustaleniu opłaty dodatkowej.

Zobacz zrealizowane przez nas strony WWW
Aby samodzielnie zmieniać treść, zapoznaj się z ofertą systemu CMS do samodzielnej modyfikacji zawartości strony WWW.