Optymalizacja SEO

Dla osób posiadających już strony internetowe, oferujemy analizę oraz rozwiązanie problemów z widocznością w wyszukiwarkach.
 

Konfiguracja serwera

Sprawdzimy Twój serwis pod kątem występowania najczęstszych błędów w konfiguracji. Brak niektórych ustawień może spowodować zalanie wyszukiwarek nadmiarową treścią, co z czasem przełoży się na obniżenie rankingu.


Analiza treści

Powtarzająca się zawartość stron i błędy językowe mogą zaszkodzić pozycji stron internetowych w wynikach wyszukiwania (SERP). Czy wiesz że nawet tytuły stron muszą spełniać pewne reguły? Zidentyfikujemy obszary wymagające poprawy i poprawimy kod Twojej witryny.


Audyt kodu HTML stron internetowych

Odpowiednia struktura treści stron oraz zawartość specjalnych znaczników jest bardzo ważna dla optymalizacji SEO. Dostosujemy Twój serwis pod działania firmy pozycjonującej. Poprawimy jakość kodu poprzez dopilnowanie wysokiego poziomu stosunku ilości treści do kodu HTML, likwidację błędów, niepotrzebnych przekierowań i niepoprawnych odnośników.


Analiza społecznościowa

W trendach SEO na 2013 rok, dużą rolę odgrywa integracja marki ze społecznością internetową. O ile fakt posiadania konta na Facebook i Google+ był jeszcze do pewnej chwili opcjonalny, od teraz stał się już koniecznością. Warto rozważyć fakt utworzenia i dopracowania swojego Fanpage, aby usprawnić komunikację pomiędzy marką i jej odbiorcami.


Monitorowanie pozycji

Umożliwiamy śledzenie historii pozycji witryny w wyszukiwarkach, dla podanych słów kluczowych. Dzięki temu łatwo można określić, czy procesy SEO odnoszą właściwy skutek. Usługa może być przydatna do zapewnienia odpowiednio wczesnej reakcji, gdyby strony internetowe zaczęły tracić oglądalność. Raporty dostarczamy codziennie na podany adres e-mail, można także skorzystać z aplikacji on-line.